Єдина Країна! Единая Страна!

Результати олімпіад 2014-2015 н.р.

 Результати учнів закладу у ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад

Українська мова та література

  У міському етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури взяли участь 362 учні 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста,  в тому числі 10 учнів ФМГ №17. 116 стали переможцями, з них троє учнів нашої гімназії.  Серед шкіл нового типу наш заклад посів 8 місце з середнім балом  45,6.

  Переможцями стали:

Козак Катерина Олександрівна

ІІ

10А

Килимник Л.Я.

Плотиця Богдана Вікторівна

ІІ

11А

Вернигора В.В.

Сандацян Поліна Сергіїївна

ІІІ

Ковальчук Л.Е.

 

 

 

 


Математика

  У міському етапі Всеукраїнської олімпіади юних математиків взяли участь 494 учні 6-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста, в тому числі 51 учень гімназії.         

Найбільший середній бал (рейтинг члена команди закладу) отримали:

Серед ЗШ

Серед гімназій та ліцеїв

Назва   закладу

Рейтинг

Назва закладу

Рейтинг

1

ЗШ  І-ІІІ ст. № 4

8,4

1

 ФМГ №17

12,2

2

ЗШ  І-ІІІ ст. № 22

6,8

2

 Вінницький технічний ліцей

11,8

3

ЗШ  І-ІІІ ст. № 10

6,3

3

 НВК:ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №23

11,4

4

ЗШ І-ІІІ ст. № 36

6,3

4

 НВК:ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія № 6

10,3

5

ЗШ  І-ІІІ ст. № 13

6,2

5

 Гуманітарна  гімназія №1

8,8

6

ЗШ  І-ІІІ ст. №18

6,2

6

 НВК:ЗШ І-ІІ ст. - ліцей №7

8,4

7

ЗШ  І-ІІІ ст. №31

6,6

7

 ЗШ І-ІІІ ст. №34

7,5

8

ЗШ  І-ІІІ ст. №12

6,4

8

 НВК:ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30

6,4

9

ЗШ  І-ІІІ ст. №27

6,2

9

 НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія№2                                              

5,3

10

ЗШ  І-ІІІ ст. №5

6,0

 

 

 

11

ЗШ  І-ІІІ ст. №11

6,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  За рішенням журі та апеляційної комісії визначено 138 переможців.

  За кількістю призових місць найкращі результати показали наступні заклади:

 

п/п

 

Кількість набраних

місць

 

Навчальні заклади

1

34

 ФМГ №17

2

27

 Вінницький технічний  ліцей

3

12

 НВК:ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №23

4

8

 Гуманітарна гімназія №1, НВК:ЗШ І-ІІ ст. – ліцей №7

5

7

 НВК:ЗШ  І-ІІІ ст. - гімназія № 6

6

6

 ЗШ  І-ІІІ ст. № 4

7

4

 ЗШ  І-ІІІ ст. №27

 

  Переможцями стали такі учні ФМГ № 17:

п/н

Прізвище ім'я по батькові

Місце

Назва закладу

ПІБ учителя

6 клас

1

 Нестерук Назар Ігорович

І

ФМГ №17

Купрієнко Н.В.

2

 Федорчук Дмитро Іванович

ІІІ

ФМГ №17

Катюха О.Я.

3

 Кієнко-Романюк Владислав Валерійович

ІІІ

ФМГ №17

Катюха О.Я.

7 клас

4

 Лаврентюк Назарій Юрійович

ІІ

ФМГ №17

Купрієнко Н.В.

5

 Христофор Андрій Олегович

ІІІ

ФМГ №17

Купрієнко Н.В.

6

 Коваль Богдан Григорович

ІІІ

ФМГ №17

Купрієнко Н.В.

7

 Римарчук Ростислав Олександрович

ІІІ

ФМГ №17

Купрієнко Н.В.

8 клас

8

 Боднар Олександр Сергійович

І

ФМГ №17

Власко Л.М.

9

 Барго Марко Ігорович

І

ФМГ №17

Пасіхов П.Я.

10

 Цимбал Костянтин Олександрович

ІІ

ФМГ №17

Пасіхов П.Я.

11

 Філіпович Владислав Сергійович

ІІІ

ФМГ №17

Пасіхов П.Я.

9 клас

12

 Стречень Матвій Володимирович

І

ФМГ №17

Пасіхов П.Я.

13

 Щербіна Марія Сергіївна

ІІ

ФМГ №17

Пасіхов П.Я.

14

 Медовщук Віталія Віталіївна

ІІ

ФМГ №17

Пасіхов П.Я.

15

 Барго Марко Ігорович

ІІ

ФМГ №17

Пасіхов П.Я.

16

 Бандерс Марія Миколаївна

ІІІ

ФМГ №17

Віштал Л.Б.,

Попова І.В.

17

 Денищик Андрій Андрійович

ІІІ

ФМГ №17

Віштал Л.Б.,

Попова І.В.

10 клас

18

 Єрмілов Олександр Михайлович

І

ФМГ №17

Попова І.В.

19

 Шкурпело Олександр Сергійович

І

ФМГ №17

Попова І.В.

20

 Плакидюк Влад Олегович

ІІ

ФМГ №17

Нестюк В.М.

21

 Балака Ганна Петрівна

ІІ

ФМГ №17

Попова І.В.

22

 Сахнюк Антон Юрійович

ІІІ

ФМГ №17

Попова І.В.

23

 Сіркіза Євгеній Миколайович

ІІІ

ФМГ №17

Попова І.В.

24

 Ярмола Єгор Геннадійович

ІІІ

ФМГ №17

Попова І.В.

25

 Кісіль Антон Олександрович

ІІІ

ФМГ №17

Попова І.В.

26

 Швайко Кирило Русланович

ІІІ

ФМГ №17

Попова І.В.

11 клас

27

 Зуєв Антон Миколайович

І

ФМГ №17

Попова І.В.

28

 Пурло Сергій Сергійович

ІІ

ФМГ №17

Попова І.В.

29

 Олійник Ярослав Миколайович

ІІ

ФМГ №17

Попова І.В.

30

 Грабовий Андрій Валерійович

ІІ

ФМГ №17

Попова І.В.

31

 Ігушев Ілля Сергійович

ІІ

ФМГ №17

Попова І.В.

32

 Риндюк Валентин Валерійович

ІІІ

ФМГ №17

Котик І.А.

33

 Фесенко Богдан Володимирович

ІІІ

ФМГ №17

Попова І.В.

34

 Шевченко Андрій Ігорович

ІІІ

ФМГ №17

Попова І.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Фізика

  У міському етапі Всеукраїнської олімпіаді з фізики взяли участь 390 учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста, в тому числі 45 учнів гімназії.    

  За рішенням журі та апеляційної комісії визначені 104 переможці міської олімпіади з фізики.

   Кількість призових місць по закладах наведено в таблиці:

№ п/п

(результат)

Кількість

набраних місць

Навчальні заклади

1

33

ФМГ №17

2

17

Технічний ліцей

3

8

НВК: ЗШ І-ІІ ступенів – ліцей №7

4

6

НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія №6

   Найбільший середній бал (рейтинг члена команди закладу) отримали:

Серед ЗШ

Серед гімназій та ліцеїв

Назва   закладу

Рейтинг

Назва закладу

Рейтинг

1

ЗШ І-ІІІ ступенів №18

8,5

1

ФМГ №17

13,6

2

ЗШ І-ІІІ ступенів №3

7,3

2

НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія №6

11,4

3

ЗШ І-ІІІ ступенів №5

6,5

3

НВК: ЗШ І-ІІ ступенів – ліцей №7

11,3

4

ЗШ І-ІІІ ступенів №10

6,1

4

Технічний ліцей

10,8

5

ЗШ І-ІІІ ступенів №27

6,1

5

НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія №2

10,6

6

ЗШ І-ІІІ ступенів №4

5,8

6

Гуманітарна гімназія №1

8,0

7

ЗШ І-ІІІ ступенів №31

5,0

7

НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія №30

6,6

8

ЗШ І-ІІІ ступенів №20

5,0

8

НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія №23

6,0

9

ЗШ І-ІІІ ступенів №26

4,6

9

НВК: ЗШ І-ІІІ ступенів – колегіум №29

5,7

10

ЗШ І-ІІІ ступенів №33

4,5

10

ЗШ І-ІІІ ступенів №34 із спец. класами з погл. вивченням математики і фізики

5,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Переможцями стали такі учні ФМГ №17:

7 клас

1

 Месюра Марина Сергіївна

I

ФМГ №17

Пасіхов Ю.Я

2

 Христофор Андрій Олегович

II

ФМГ №17

Пасіхов Ю.Я

3

 Римарчук Ростислав Олександрович

II

ФМГ №17

Пасіхов Ю.Я

4

 Дідик Євгенія Анатоліївна

II

ФМГ №17

Пасіхов Ю.Я.

5

 Чащіна Олена Павлівна

III

ФМГ №17

Пасіхов Ю.Я

8 клас

6

 Філіпович Владислав Сергійович

I

ФМГ №17

Семенюк К. В.

7

 Боднар Олександр Сергійович

I

ФМГ №17

Семенюк К. В.

8

 Цимбал Костянтин Олександрович

II

ФМГ №17

Семенюк К.В.

9

 Марущак Микита Сергійович

II

ФМГ №17

Семенюк К.В.

10

 Барго Марк Ігорович

II

ФМГ №17

Семенюк К. В.

11

 Подафа Андрій Олексійович

III

ФМГ №17

Семенюк К.В.

12

 Поліщук Юрій Володимирович

III

ФМГ №17

Семенюк К. В.

9 клас

13

 Щербіна Марія Сергіївна

I

ФМГ №17

Семенюк Л.Д.

14

 Стречень Матвій Володимирович

I

ФМГ №17

Семенюк Л.Д.

15

 Сухоставський Андрій Євгенійович

I

ФМГ №17

Семенюк Л.Д.

16

 Сандацян Поліна Сергіївна

II

ФМГ №17

Семенюк Л.Д.

17

 Медовщук Віта Віталіївна

II

ФМГ №17

Семенюк Л.Д.

18

 Бандерс Марія Миколаївна

II

ФМГ №17

Семенюк Л.Д.

19

 Рогожук Назар В’ячеславович

III

ФМГ №17

Семенюк Л.Д.

10 клас

20

 Сахнюк Антон Юрійович

I

ФМГ №17

Сапсай В.Ю.

21

 Плакидюк Влад Олегович

I

ФМГ №17

Сапсай В.Ю.

22

 Обертинська Олена Віталіївна

I

ФМГ №17

Сапсай В.Ю.

23

 Кісіль Антон Олексанлрович

II

ФМГ №17

Сапсай В.Ю.

24

 Ярмола Єгор Геннадійович

II

ФМГ №17

Сапсай В.Ю.

25

 Шкурпело Олександр Сергійович

II

ФМГ №17

Сапсай В.Ю.

26

 Балака Ганна Петрівна

II

ФМГ №17

Сапсай В.Ю.

27

 Сіркіза Євгеній Миколайович

III

ФМГ №17

Сапсай В.Ю.

28

 Єрмілов Олександр Михайлович

III

ФМГ №17

Сапсай В.Ю.

29

 Швайко Кирило Русланович

III

ФМГ №17

Сапсай В.Ю.

11 клас

30

 Зуєв Антон Миколайович

II

ФМГ №17

Крутенюк О.Б.

31

 Цехановський Віталій Ігорович

III

ФМГ №17

Крутенюк О.Б.

32

 Ігушев Ілля Сергійович

III

ФМГ №17

Крутенюк О.Б.

33

 Грабовий Андрій Валерійович

III

ФМГ №17

Крутенюк О.Б.

 


Астрономія

   У олімпіаді взяли участь 118 учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

   Переможцями стали такі учні ФМГ №17: 

п/н

Прізвище ім'я по батькові

Місце

Назва закладу

ПІБ учителя

10 клас

1

 Обертинська Олена Віталіївна

І

ФМГ №17

Крутенюк О.Б.

2

 Бакута Владислав Сергійович

ІІ

ФМГ №17

Крутенюк О.Б.

11 клас

3

 Зуєв Антон Миколайович

І

ФМГ №17

Крутенюк О.Б.

4

 Пурло Сергій Сергійович

ІІІ

ФМГ №17

Крутенюк О.Б.

5

 Грабовий Андрій Валерійович

ІІІ

ФМГ №17

Крутенюк О.Б.

6

 Бровченко Анна Юріївна

ІІІ

ФМГ №17

Крутенюк О.Б.

 

 

 

 

 

 

 

 


Історія

   У олімпіаді брали участь 300 учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та технічних училищ.

   Переможець від ФМГ № 17:

п/н

Прізвище ім'я по батькові

Місце

Назва закладу

ПІБ учителя

8 клас

1

 Задачина Наталія Володимирівна

ІІІ

ФМГ №17

Волос Ю.П.

 

 

 

  


Біологія

   У олімпіаді взяли участь 285 учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та вищих професійних училищ.

   Переможцями стали такі учні ФМГ № 17:

п/н

Прізвище ім'я по батькові

Місце

Назва закладу

ПІБ учителя

10 клас

1

 Барбаш Дар’я Ігорівна

ІІ

ФМГ №17

Пльонсак  Т.М.

11 клас

2

 Плотиця Богдана Вікторівна

ІІІ

ФМГ №17

Пльонсак  Т.М.

3

 Шевня Ольга Богданівна

ІІІ

ФМГ №17

Пльонсак  Т.М.

 

 

 

 

 


Географія

  257 учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста та вищих професійних училищ взяли участь у олімпіаді.

   Переможцями стали такі учні ФМГ № 17:

п/н

Прізвище ім'я по батькові

Місце

Назва закладу

ПІБ учителя

8 клас

1

 Подафа Андрій Олексійович

І

ФМГ №17

Коршак А.А.

2

 Бєлавіна Анастасія Олексіївна

ІІ

ФМГ №17

Коршак А.А.

10 клас

3

 Бакута Владислав Сергійович

ІІІ

ФМГ №17

Кізюн А.Г.

 


 


Міський етап XV Міжнародного конкурсу

 з української мови ім. Петра Яцика

   У конкурсі взяли участь учні 3-11 класів загальноосвітніх шкіл міста.

   Переможцями стали такі учні ФМГ №17: 

п/н

Прізвище ім'я по батькові

Місце

Назва закладу

ПІБ учителя

4  клас

1

 Таран Анна Андріївна

ІІІ

ФМГ №17

Мироненко Т.Л.

7 клас

2

 Кишницький Дмитро Віталійович

ІІІ

ФМГ №17

Коломієць Т.А.

9 клас

3

 Бандерс Марія Миколаївна

ІІ

ФМГ №17

Ковальчук Л.Е.

 

 

 

 

 

Інформатика Автор: Administrator 1021
Історія Автор: Administrator 1128
Англійська мова Автор: Administrator 2999
Біологія Автор: Administrator 685
Географія Автор: Administrator 650
Екологія Автор: Administrator 469
Економіка Автор: Administrator 652
Зарубіжна література Автор: Administrator 700
Математика Автор: Administrator 7029
Олімпіада з математики 4 класів Автор: Administrator 2469
Олімпіада з математики 5 класів Автор: Administrator 887
Правознавство Автор: Administrator 462
Українська мова 3, 4 клас Автор: Administrator 885
Українська мова та література Автор: Administrator 1031
Фізика Автор: Administrator 1905
Хімія Автор: Administrator 832